First Vector Graphic

قوانین و مقررات

زبان آموزان همواره در طول دوره‌های آموزشی با سوالاتی مواجه می‌شوند، که در مقررات آموزشی خانه آیلتس خلیل نسب به آن‌ها پاسخ داده شده است. این نکات در صفحه اصلی این وب سایت در قسمت سوالات متداول در دسترس زبان آموزان قرار گرفته‌اند تا در صورت هرگونه ابهام به آن‌ها مراجعه نمایند. زبان آموزان همچنین می‌توانند از طریق بخش زیر قوانین مربوط به خانه آیلتس خلیل نسب را مشاهده نمایند


قوانین و شرایط ثبت نام
تعیین سطح

هدف از تعیین سطح، سنجش سطح زبانی متقاضیان ثبت‌نام و مشاوره آموزشی است که توسط مدیران آموزش و کارشناسان واحد انجام می‌پذیرد. این سنجش سطح، در 10 الی 15 دقیقه به‌صورت شفاهی و با تعیین وقت قبلی و یا از طریق سیستم تعیین سطح آنلاین وب سایت بصورت رایگان انجام می‌‎شود و یکی از ملزومات ثبت‌نام در خانه آیلتس خلیل نسب به شمار می‌آید. نتیجه تعیین سطح صادر شده به‌مدت ۴۰ روز در خانه آیلتس خلیل نسب معتبر خواهد بود و پس از آن مجددا نیاز به تعیین سطح زبان آموزان می باشد.

شرایط ثبت نام

شرایط سنی: کودکان 7 تا 12 سال، نوجوانان 12 تا 15 سال و بزرگسالان 15 سال تمام به بالا حضور به‌موقع و بدون تاخیر در کلاس نداشتن بیش از 2 جلسه غیبت متوالی یا چهار جلسه نامتوالی

ثبت نام و پیش ثبت نام

متقاضیان ثبت‌نام پس از انجام تعیین سطح و مشاوره جهت تعیین زمان کلاس خود، می‌توانند از طریق داشبورد ثبت‌نام خود را انجام دهند. جهت پرداخت شهریه از طریق داشبورد تنها رمز دوم اینترنتی خود را وارد نمایند. جهت پرداخت شهریه به‌صورت حضوری می‌توانند از دستگاه کارت خوان استفاده نمایند.

مقررات پیش ثبت نام

طبق این مقررات و با هدف تکریم زبان آموزان قدیمی و درحال تحصیل، زبان آموزان می‌توانند در زمان‌های پیش ثبت‌نام که در سیستم آموزشی خانه آیلتس خلیل نسب مشخص شده‌اند اقدام به ثبت‌نام نمایند. این امر موجب می‌شود تا زبان آموزان عزیز بتوانند ضمن انتخاب زمان دلخواه (قبل از تکمیل شدن ظرفیت کلاس‌ها) تا پایان زمان پیش ثبت‌نام، ساعت و دوره های مورد نظر خود را برای فراگیری زبان انتخاب کنند.
نکته: جهت استفاده از کلیه تخفیف‌ها، ثبت‌نام باید در تاریخ پیش ثبت‌نام صورت گیرد در غیر این‌صورت امکان استفاده از تخفیف در کلاس‌های ترمیک نیست.

استرداد شهریه و مرخصی

استرداد شهریه به‌معنای پس دادن و یا برگرداندن شهریه زبان آموز ثبت‌نام شده است که تحت شرایط خاص و طبق قوانین مشخصی انجام می‌گیرد لذا خانه آیلتس خلیل نسب از معدود آموزشگاه‌هایی است که درصورت احراز شرایط فوق بدون کسر هیچ‌گونه مبلغی به‌عنوان جریمه، کل شهریه را مسترد می‌کند. استرداد زبان آموز فقط تا 24 ساعت قبل از شروع ترم امکان پذیر است، در غیر این صورت شهریه زبان‌آموز به‌هیچ‌وجه مسترد نخواهد شد حتی اگر در کلاس شرکت نکرده باشد.

مرخصی بین ترم

زبان آموزان عزیز می‌توانند تا ۴۰ روز به‌صورت متوالی در مرخصی بوده و هر زمان تا قبل از پایان این مدت جهت ثبت‌نام خود بدون انجام تعیین سطح به واحد مراجعه نمایند اما در صورتی‌ که مرخصی بیشتر از مدت زمان اعلام شده باشد، خانه آیلتس خلیل نسب قادر به ثبت‌نام ایشان بدون انجام تعیین سطح مجدد نخواهد بود.